Shore Premium Bisiklet Taytı
Shore Premium Bisiklet Taytı
Shore Premium Bisiklet Taytı
Shore Premium Bisiklet Taytı
Shore Premium Bisiklet Taytı
Shore Premium Bisiklet Taytı
Shore Premium Bisiklet Taytı

Shore Premium Bisiklet Taytı

Fiyat : $ 44.52

Yarış ve antrenmanlar için geliştirildi,

Konfor ve destek odaklı,

Premium Bisiklet Taytı ile daha uzun ve rahat sürüşler yapabilirsiniz.

 

 

Beden Tavsiyeleri

Bisiklet sporcuları yaz mevsiminde 2-3 kg kaybetme eğilimindedir;

Mayıs ayında S beden giyemeyen bir sporcu sonbaharda S beden ürün kullanabilir.

Mümkün olan en iyi seçimi yapmak için bunu göz önünde bulundurun.

Ölçülerinizi kontrol ederken iç çamaşırınız üzerinden ölçü almaya dikkat ediniz.

Manken Ölçüleri Boy 177 cm, Basen 95 cm, İç bacak 81 cm Ürün Bedeni M

 

Beden Tablosu

 

 

 

 

 

ÖZELLİKLER

Sele üzerinde ideal pozisyon için özel kalıp
Yüksek kaliteli polyamid ana kumaş
Esnek nefes alabilir boyun askıları
Teo Sport S.r.l yüksek kalite ped seçenekleri
Ağırlık 190 Gram ( S beden için )
Paçalarda İtalyan Silikon Gripper

 

 

KUMAŞLAR

Ana Kumaş: 72% Polyamid / 28% Elastan
Askı Kumaşı: 92% Polyester / 8% Elastan
Silikon Bantlar: 88% Polyamid / 12% Elastan
Hidrofil Özelliğe Sahip
Antibakteriyel ve Yüksek Esneklik
SPF UV 50+ UV Koruma Desteği

 

 

YIKAMA

En fazla 30C’de yıkayın.
Yumuşatıcı kullanmayın.
Kurutma Yapmayın
Gölgede asarak kurutun.
Ütü Yapmayın.
Kuru temizleme yapmayın.

 

Premium Bib Tayt işlevsellik ve stil açısından uzun sürüşler yapan bisikletçiler tarafından beklenen standartları karşılamak için tasarlanmıştır.

Özgün ve şık bir tasarıma sahiptir, Türkiye’de teknik bir kumaşlardan üretilmiştir, yapısı ve renkleri yıkama şartlarına uyulduğu sürece uzun süre formunu koruyacaktır, çoklu panel yapısı vücudunuza mükemmel bir uyum sağlar.

Pedler Hakkında

Pedler İtalya’da Teo Sport S.r.l tarafından üretilmiş ve uzun süren AR-GE çalışmaları yapılarak 6 ile 8 saat aralığında bisiklet üzerinde rahat kalmanızı sağlayacaktır. 

Sizin için hangi ped uygun ise seçim yapabilirsiniz.

 

Elastic HT90: Teosport HT90 Elastic YR Ped 90 derece Y şeklinde yan destekleri ayarlanmıştır. HT90 yenilikçi dikişsiz teknoloji kullanılır, bu nedenle bu ped vücuda yakından uyum sağlar ve tüm hareketleri mükemmel bir şekilde takip eder. HT90 teknolojisi, pedal çevirme sırasında kasık bölgesinde sürtünmeyi, kızarıklığı ve rahatsızlığı azaltır. V.F.C. Volcano Flow Concept O.P.G. : Sünger, eşsiz bir reaksiyonla birleştirilen özel bir endüstriyel süreçtir. Bu yenilikçi sünger geliştirmesinde herhangi bir basınç süreci olmadan pedin sünger yapısını oluşturmaya izin verir. V.F.C Süngere ek olarak destek sağlayan jeller sayesinde taytınız daha güçlü ve konforlu hale getirilmiştir. Elastic HT90 Ped Salcano Sakarya BB Pro Team , Sportoto Cycling Team, Türkiye Milli Takımı tarafından kullanılmaktadır. 6 saate kadar olan sürüşlerinizi sorunsuz olarak gerçekleştirmeniz için tasarlanmışır.

Daha Fazla Detay..

TM EVO;Teo Ayna projesi, düz yüzeylere sahip olan pedlere yeni bir bakış açısı getirdi ve yanal destekleri 90 derece olarak belirledi, bu sayede sürüşleriniz esnasında tayt ve ped size en uygun açıda olarak destek sağlayacaktır. Bu yenilikçi çözüm, HT90 konsepti (yanal kanatlar, şekilli 90º) ve vfc sistemi ile oluşturulan ekler ile birlikte, amatör sporculara geniş bir profesyonel yelpazesi ile test edilmiştir. TM Evo selede geçirilen zamanı değerli kılarak her türlü sporcunun isteklerini karşılayacaktır. Ped içerisinde kullanılan Poron92 materyali sayesinde pediniz asla ilk formunu kaybetmeyecektir. TM Evo ped kullanılan ürünlerin MTB sürücüler için tavsiye ediyoruz, ped içinde bulunan poron92 materyali ve ped yüzey dokusu sayesinde sürüşleriniz daha eğlenceli olacaktır.

Daha Fazla Detay..

Armadillo; Teosport orijinal ve yenilikçi ultra esnek, süper rahat, çok boyutlu bir peddir. Süngerde oluşturulan özel şekiller yükseklik farkları ve kanallar bisikletçinin her hareketine anında ve yakından uyum sağlamak için geliştirilmiştir;  uzatma, sıkıştırma, burulma ve eğim. Armadillo konfor ve uzun ömür için dayanıklı köpük kullanır. Çok Boyutlu şekiller dahil olmak üzere bir çok teknolojileri içerir; yumuşaklık ve mükemmel destek bölgeleri için fazla köpüğün giderilmesi, Teosport Ayna teknolojisi; yumuşak üst yüzeyi ve ters destekleyici katmanlar cilt için son derece rahat bir kullanım sağlamaktadır. Armadillonun yan yüzeyleri ciltteki sürtünmeyi minimuma indirirken sürüş konforunuza maksimum destek sağlar. Armadillo ped içinde özel noktalara yerleştirilmiş Poron92 maddesi sayesinde Bisiklet taytınızı uzun süreler kullanmanıza imkan sağlayacaktır.Teo Sport S.r.L Armadillo Ped için 8 saat ve fazlası kullanıma imkan verdiğini doğruluyor.

Daha Fazla Detay..