Ürünü iade işlemini nasıl iade yapabilirim?
Almış olduğunuz ürünü kutusu/paketi/etiketi açılmamış bir şekilde, iade faturası ile birlikte (faturayı kaybetmeniz durumunda iletişime geçiniz), anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile iade edebilirsiniz. Faturasız ve eksik bilgi ile tarafımıza iletilen ürünler muhtelif ürünler rafında bekletilmektedir. Sürecin hızlı ilerlemesi için iade etmek istediğiniz siparişinizi eksiksiz gönderiniz.

İade politikanız nedir ?
Ürünü, size ulaştıktan sonraki 15 gün içinde iade edebilirsiniz.
Ürünü, anlaşmalı olduğumuz kargo firması ( YURTİÇİ KARGO ) ile “ücretsiz” gönderebilirsiniz.

Ürün ile birlikte size gönderilen fatura alt bölümünde bulunan iade formunu doldurun ve aşağıdaki şartları karşılayan ürününüzü tarafımıza gönderiniz.


Tek kullanımlık, hızlı bozulan ya da son kullanım tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmez.


Formalarda; iç ortamlarda denenmiş, kullanılmamış, etiketi yırtılmamış ve/veya tahrip edilmemiş, kutusu yırtılmamış, tahriş edilmemiş veya buruşturulmamış, üzerine  ve/veya ambalajına kargo etiketi vb. yapıştırılmamış ürünler iade edilebilir.

Speed Suit Tulumlarda; İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için iade ve değişim kapsamı dışındadır. Kaynak : MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ/Cayma hakkının istisnaları/Resmi Gazete/15. Madde/ç)

Trisuit Tulumlarda; İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için iade ve değişim kapsamı dışındadır. Kaynak : MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ/Cayma hakkının istisnaları/Resmi Gazete/15. Madde/ç)

Taytlarda; İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmadığı için iade ve değişim kapsamı dışındadır. Kaynak : MESAFELİ SÖZLEŞMELER YÖNETMELİĞİ/Cayma hakkının istisnaları/Resmi Gazete/15. Madde/ç)

Eldivenlerde; iç ortamlarda denenmiş, kullanılmamış, etiketi yırtılmamış ve/veya tahrip edilmemiş, kutusu yırtılmamış, tahriş edilmemiş veya buruşturulmamış, üzerine  ve/veya ambalajına kargo etiketi vb. yapıştırılmamış ürünler iade edilebilir.

Çoraplarda; denenmemiş, kullanılmamış, etiketi yırtılmamış ve/veya tahrip edilmemiş, kutusu yırtılmamış, tahriş edilmemiş veya buruşturulmamış, üzerine  ve/veya ambalajına kargo etiketi vb. yapıştırılmamış ürünler iade edilebilir.
 
Bilgisi iletilmeyen diğer tekstil ürünlerinde; kapalı ortamda denenmiş, kullanılmamış, etiketi yırtılmamış ve/veya tahrip edilmemiş, kutusu yırtılmamış, tahriş edilmemiş veya buruşturulmamış,
üzerine  ve/veya ambalajına kargo etiketi vb. yapıştırılmamış ürünler iade edilebilir.
 
İlaveten; kullanılmamış, etiketi yırtılmamış ve/veya tahrip edilmemiş, kutusu / paketi yırtılmamış, tahriş edilmemiş veya buruşturulmamış, üzerine ve/veya ambalajına kargo etiketi vb. yapıştırılmamış ürünler iade edilebilir.
 
 
İade kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim ?
Anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo firması ile iade işlemini gerçekleştirdiğinizde kargo ücretsizdir.

İade veya iptal ettiğim ürün veya ürünlerin ücret iadesi ne zaman yapılır ?
Ürün bize teslim edildikten sonra gerekli birime ulaştırılarak iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir. Bu süreç ürün tarafımıza ulaştıktan sonra yoğunluğa bağlı olarak 3 gün sürecektir.
Ürün iade şartlarına uyuyor ise 2-10 gün içerisinde iade süreci tamamlanır.
İade şartlarına uygun olmayan ürünler adresinize geri gönderilir.
İadeniz tamamlandığında sistemde kayıtlı bulunan e-mail adresinize bilgilendirme maili gönderilir.

 
Ürün bedelinin kartınıza geri dönmesi bankanız kurallarına bağlıdır. Kredi kartları ile yapılan ödemeler birkaç gün içerisinde hesaba yansıyabilmekteyken banka kartlarının (debit) iade süresi daha uzun sürebilir.
 
Havale ile yaptığınız ödemeler, yine aynı hesaba iade süreci tamamlandıktan 2 iş günü içerisinde gönderilir.
 
15 günlük iade süresi dolan ürünleri iade edebilir miyim ?
Mesafeli satış sözleşmesine göre internet/mobil üzerinden satın alınan ürünlerin iade süresi 15 gündür. Bu süre kargonuzu teslim aldığınız gün başlar.
 
Faturamı kaybettiysem nasıl iade edebilirim ?
Size bu konu ile ilgili çözüm sunabilmemiz bizim ile [email protected] adresinden iletişime geçebilirsiniz.