Siyah Premium Askılı Kışlık Bisiklet Taytı
Siyah Premium Askılı Kışlık Bisiklet Taytı
Siyah Premium Askılı Kışlık Bisiklet Taytı
Siyah Premium Askılı Kışlık Bisiklet Taytı
Siyah Premium Askılı Kışlık Bisiklet Taytı

Siyah Premium Askılı Kışlık Bisiklet Taytı

Price : $ 47.30

Sonbahar ve Kış başlangıcında antrenmanlarınızın vazgeçilmezi olacaktır.

Dresden+ Şardonlu orjinal siyah kumaş ile premium kalıp konfor vaadediyor,

Bileğe kadar uzunluk ve iç yüzeydeki şardon dokusu sayesinde sizi sıcak tutacaktır..

12 - 20 °C arası sıcaklıkta kullanıma uygun.

Premium Kışlık Askılı Bisiklet Tayt kumaşları Türkiye'nin en kaliteli kumaş üreticilerinden tedarik edilmektedir.

 

 

Beden Tavsiyeleri

Bisiklet sporcuları yaz mevsiminde 2-3 kg kaybetme eğilimindedir;

Mayıs ayında S beden giyemeyen bir sporcu sonbaharda S beden ürün kullanabilir.

Mümkün olan en iyi seçimi yapmak için bunu göz önünde bulundurun.

Ölçülerinizi kontrol ederken iç çamaşırınız üzerinden ölçü almaya dikkat ediniz.

Manken Ölçüleri Boy 175 cm, Kilo 62, Basen 90 cm, İç bacak uzunluğu 79 cm Ürün Bedeni S

 

Beden Tablosu

 

 

 

 

 

ÖZELLİKLER

Kışlık Askılı Premium Bisiklet Taytı
Yumuşak dokulu orjinal siyah Dresden+ kumaşlar.
İç yüzeyi şardonlu ekstra ısı kontrolü
Esnek nefes alabilir polyamid boyun askıları
Teo Sport S.r.l yüksek kalite ped seçenekleri
Ağırlık 260 Gram ( S beden için )

 

 

KUMAŞLAR

Ana Kumaş: 88% Polyester / 12% Elastan
Askı Kumaşı: 92% Polyester / 8% Elastan
Nefes alabilir özelliktedir.
Isı dengesi sağlamak için şardonlu iç yüzeye sahiptir.
Hidrofil özelliğe sahiptir.

 

 

YIKAMA

En fazla 30C’de yıkayın.
Yumuşatıcı kullanmayın.
Kurutma Yapmayın
Gölgede asarak kurutun.
Ütü Yapmayın.
Kuru temizleme yapmayın.

 

Premium askılı bisiklet tayt kalıbı üzerine oluşturulmuş kışlık bisiklet taytı size konfor ve koruma sağlayacaktır. Yazlık premium tayt kullanıcılarının kışlık Premium tayt tercih ederken kumaş farkından kaynaklanan esneklik oranını göz önünde bulundurarak bir beden büyük tercih etmelerini tavsiye ederiz. Beden tablosunu kontrol ediniz. ( Beden tablosunda sizin için uygun ölçümler bulunmaktadır. )

Kışlık dresden+ siyah kumaşın iç yüzeyi şardonlu dokuya sahiptir bu doku sayesinde 12°C'ye kadar olan sıcaklıklarda sizi soğuktan koruyacaktır.

Özgün ve şık bir tasarıma sahiptir, Türkiye’de teknik bir kumaşlardan üretilmiştir, yapısı ve renkleri yıkama şartlarına uyulduğu sürece uzun süre formunu koruyacaktır, çoklu panel yapısı vücudunuza mükemmel bir uyum sağlar.   

Bileğe kadar uzunluğu bulunan Premium Askılı Kışlık Bisiklet Taytının bitiş bölümleri dikiş teknikleri ile bileğinize tam uyum sağlayacaktır.

Askılar renk-model seçim özgürlüğü sayesinde tüm formalarınız ile uyumlu olacaktır !

 

Teslimat Kapsamı : 1 Adet Siyah Premium Askılı Kışlık Bisiklet Taytı

 

Kullanım ve Bakım Önerileri

Pro Yazlık Bisiklet Taytını kullanırken üzerine veya içine herhangi bir katman giymenizi önermiyoruz.

Bisiklet taytlarının en uzun kullanım ömrü sağlaması için her kullanımdan sonra yıkamanızı veya ardışık günlerde aynı ürünü yıkamadan kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Ürünü ilk kullanımdan önce ve her kullanımdan sonra yıkanmasını tavsiye ederiz.

 

Pedler Hakkında

Pedler İtalya’da Teo Sport S.r.l tarafından üretilmiş ve uzun süren AR-GE çalışmaları yapılarak 6 ile 8 saat aralığında bisiklet üzerinde rahat kalmanızı sağlayacaktır. 

Sizin için hangi ped uygun ise seçim yapabilirsiniz.

 

Elastic HT90: Teosport HT90 Elastic YR Ped 90 derece Y şeklinde yan destekleri ayarlanmıştır. HT90 yenilikçi dikişsiz teknoloji kullanılır, bu nedenle bu ped vücuda yakından uyum sağlar ve tüm hareketleri mükemmel bir şekilde takip eder. HT90 teknolojisi, pedal çevirme sırasında kasık bölgesinde sürtünmeyi, kızarıklığı ve rahatsızlığı azaltır. V.F.C. Volcano Flow Concept O.P.G. : Sünger, eşsiz bir reaksiyonla birleştirilen özel bir endüstriyel süreçtir. Bu yenilikçi sünger geliştirmesinde herhangi bir basınç süreci olmadan pedin sünger yapısını oluşturmaya izin verir. V.F.C Süngere ek olarak destek sağlayan jeller sayesinde taytınız daha güçlü ve konforlu hale getirilmiştir. Elastic HT90 Ped Salcano Sakarya BB Pro Team , Sportoto Cycling Team, Türkiye Milli Takımı tarafından kullanılmaktadır. 6 saate kadar olan sürüşlerinizi sorunsuz olarak gerçekleştirmeniz için tasarlanmışır.

Daha Fazla Detay..

TM EVO;Teo Ayna projesi, düz yüzeylere sahip olan pedlere yeni bir bakış açısı getirdi ve yanal destekleri 90 derece olarak belirledi, bu sayede sürüşleriniz esnasında tayt ve ped size en uygun açıda olarak destek sağlayacaktır. Bu yenilikçi çözüm, HT90 konsepti (yanal kanatlar, şekilli 90º) ve vfc sistemi ile oluşturulan ekler ile birlikte, amatör sporculara geniş bir profesyonel yelpazesi ile test edilmiştir. TM Evo selede geçirilen zamanı değerli kılarak her türlü sporcunun isteklerini karşılayacaktır. Ped içerisinde kullanılan Poron92 materyali sayesinde pediniz asla ilk formunu kaybetmeyecektir. TM Evo ped kullanılan ürünlerin MTB sürücüler için tavsiye ediyoruz, ped içinde bulunan poron92 materyali ve ped yüzey dokusu sayesinde sürüşleriniz daha eğlenceli olacaktır.

Daha Fazla Detay..

Armadillo; Teosport orijinal ve yenilikçi ultra esnek, süper rahat, çok boyutlu bir peddir. Süngerde oluşturulan özel şekiller yükseklik farkları ve kanallar bisikletçinin her hareketine anında ve yakından uyum sağlamak için geliştirilmiştir;  uzatma, sıkıştırma, burulma ve eğim. Armadillo konfor ve uzun ömür için dayanıklı köpük kullanır. Çok Boyutlu şekiller dahil olmak üzere bir çok teknolojileri içerir; yumuşaklık ve mükemmel destek bölgeleri için fazla köpüğün giderilmesi, Teosport Ayna teknolojisi; yumuşak üst yüzeyi ve ters destekleyici katmanlar cilt için son derece rahat bir kullanım sağlamaktadır. Armadillonun yan yüzeyleri ciltteki sürtünmeyi minimuma indirirken sürüş konforunuza maksimum destek sağlar. Armadillo ped içinde özel noktalara yerleştirilmiş Poron92 maddesi sayesinde Bisiklet taytınızı uzun süreler kullanmanıza imkan sağlayacaktır.Teo Sport S.r.L Armadillo Ped için 8 saat ve fazlası kullanıma imkan verdiğini doğruluyor.

Daha Fazla Detay..