Siyah Pocket Yazlık Bisiklet Taytı
Siyah Pocket Yazlık Bisiklet Taytı
Siyah Pocket Yazlık Bisiklet Taytı
Siyah Pocket Yazlık Bisiklet Taytı
Siyah Pocket Yazlık Bisiklet Taytı
Siyah Pocket Yazlık Bisiklet Taytı
Siyah Pocket Yazlık Bisiklet Taytı
Siyah Pocket Yazlık Bisiklet Taytı
Siyah Pocket Yazlık Bisiklet Taytı
Siyah Pocket Yazlık Bisiklet Taytı

Siyah Pocket Yazlık Bisiklet Taytı

Price : $ 54.97

Yüksek esneklik ve mükemmel taşıma kapasitesinin yanı sıra varlığından dahi haberdar olmayacağınız bisiklet taytının cepleri ile harika uyumu!

Ana yapıda kullanılan Thunderbike Power son teknoloji kumaş ile mükemmel konfor!

Bacaklardaki ekstra taşıma alanının sunduğu pratik çözüm ve çabuk ulaşılabilir olması vazgeçilmez özellikler arasındadır !

Pocket Bisiklet Taytı kumaşları Italya'nın en kaliteli kumaş tedarikçisinden temin edilmektedir.

 

 

Beden Tavsiyeleri

Bisiklet sporcuları yaz mevsiminde 2-3 kg kaybetme eğilimindedir;

Mayıs ayında S beden giyemeyen bir sporcu sonbaharda S beden ürün kullanabilir.

Mümkün olan en iyi seçimi yapmak için bunu göz önünde bulundurun.

Ölçülerinizi kontrol ederken iç çamaşırınız üzerinden ölçü almaya dikkat ediniz.

Manken Ölçüleri Boy 187 cm, Kilo 77, Basen 97 cm, İç bacak uzunluğu 85 cm Ürün Bedeni M

 

Beden Tablosu

 

 

 

 

 

ÖZELLİKLER

Pocket Yazlık Bisiklet Taytı
Yüksek taşıma kapasitesi.
Thunderbike power italyan son teknoloji kumaş
Air Knit özel askı dokusu
Teo Sport S.r.l yüksek kalite ped seçenekleri
Ağırlık 180 Gram ( M beden için )
Paçalarda İtalyan Ham-Kesim Silikon Gripper

 

 

KUMAŞLAR

Ana Kumaş: 80% Polyamid / 20% Elastan
Özel Cep Kumaşı: 85% Polyamid / 15% Elastan
Askı Kumaşı: 85% Polyester / 15% Elastan
Silikon Bantlar: 78% Polyester / 22% Elastan
Giro d'Italia'nın Ana tedarikçilerinden Sitip şirketinin en kaliteli kumaşları kullanılmıştır.
Yüksek teknoloji Thunderbike power kumaşı maksimum esneklik ve destek sağlar.
OEKO-TEX / BLUE SIGN / ECOVADIS Sertifikalarına sahiptir.

 

 

YIKAMA

En fazla 30C’de yıkayın.
Yumuşatıcı kullanmayın.
Kurutma Yapmayın
Gölgede asarak kurutun.
Ütü Yapmayın.
Kuru temizleme yapmayın.

 

Pocket Yazlık Bisiklet Taytı forma ceplerinin yetmediği veya ceplerinizde taşıdığınız ekstra malzemelerin sizi rahatsız ettiği durumlar için geliştirilmiştir.

Cepli bisiklet taytının en büyük avatajı cepleri kullanmadığınızda orada olduğundan haberiniz dahi olmayacaktır, bunun yanı sıra cep kumaşlarında kullanılan yüksek teknoloji sayesinde oldukça esnek ve dayanıklıdır.

Cep derinliği 21 cm'dir, bu derinlik ve esneklik sayesinde yeterli olabilecek eşyalarınızı, telefonunuzu, cüzdanınızı, sürüş sırasında ihtiyacınız olabilecek yiyeceklerinizi taşımanıza olanak sağlayacaktır.   

Paçalardaki ham-kesim silikon gripper kumaş mükemmel tutuculuk ve esneklik özellikleri ile taytın tam istediğiniz noktada kalmasını sağlayacaktır.  

Thunderbike Power kumaşın yüksek teknolojisi sayesinde maksimum esneklik ve konfor ile tanışın !  

Pocket Yazlık bisiklet taytında kullanılan tüm kumaşlar bisiklet giyim sektörünün en kaliteli kumaş üreticisi olan İtalya/Sitip şirketinden tedarik edilmektedir.

Askılar renk-model seçim özgürlüğü sayesinde tüm formalarınız ile uyumlu olacaktır !

 

Teslimat Kapsamı : 1 Adet Siyah Pocket Yazlık Bisiklet Taytı

 

Kullanım ve Bakım Önerileri

Pro Yazlık Bisiklet Taytını kullanırken üzerine veya içine herhangi bir katman giymenizi önermiyoruz.

Bisiklet taytlarının en uzun kullanım ömrü sağlaması için her kullanımdan sonra yıkamanızı veya ardışık günlerde aynı ürünü yıkamadan kullanmamanızı tavsiye ederiz.

Ürünü ilk kullanımdan önce ve her kullanımdan sonra yıkanmasını tavsiye ederiz.

 

Pedler Hakkında

Pedler İtalya’da Teo Sport S.r.l tarafından üretilmiş ve uzun süren AR-GE çalışmaları yapılarak 6 ile 8 saat aralığında bisiklet üzerinde rahat kalmanızı sağlayacaktır. 

Sizin için hangi ped uygun ise seçim yapabilirsiniz.

 

Elastic HT90: Teosport HT90 Elastic YR Ped 90 derece Y şeklinde yan destekleri ayarlanmıştır. HT90 yenilikçi dikişsiz teknoloji kullanılır, bu nedenle bu ped vücuda yakından uyum sağlar ve tüm hareketleri mükemmel bir şekilde takip eder. HT90 teknolojisi, pedal çevirme sırasında kasık bölgesinde sürtünmeyi, kızarıklığı ve rahatsızlığı azaltır. V.F.C. Volcano Flow Concept O.P.G. : Sünger, eşsiz bir reaksiyonla birleştirilen özel bir endüstriyel süreçtir. Bu yenilikçi sünger geliştirmesinde herhangi bir basınç süreci olmadan pedin sünger yapısını oluşturmaya izin verir. V.F.C Süngere ek olarak destek sağlayan jeller sayesinde taytınız daha güçlü ve konforlu hale getirilmiştir. Elastic HT90 Ped Salcano Sakarya BB Pro Team , Sportoto Cycling Team, Türkiye Milli Takımı tarafından kullanılmaktadır. 6 saate kadar olan sürüşlerinizi sorunsuz olarak gerçekleştirmeniz için tasarlanmışır.

Daha Fazla Detay..

TM EVO;Teo Ayna projesi, düz yüzeylere sahip olan pedlere yeni bir bakış açısı getirdi ve yanal destekleri 90 derece olarak belirledi, bu sayede sürüşleriniz esnasında tayt ve ped size en uygun açıda olarak destek sağlayacaktır. Bu yenilikçi çözüm, HT90 konsepti (yanal kanatlar, şekilli 90º) ve vfc sistemi ile oluşturulan ekler ile birlikte, amatör sporculara geniş bir profesyonel yelpazesi ile test edilmiştir. TM Evo selede geçirilen zamanı değerli kılarak her türlü sporcunun isteklerini karşılayacaktır. Ped içerisinde kullanılan Poron92 materyali sayesinde pediniz asla ilk formunu kaybetmeyecektir. TM Evo ped kullanılan ürünlerin MTB sürücüler için tavsiye ediyoruz, ped içinde bulunan poron92 materyali ve ped yüzey dokusu sayesinde sürüşleriniz daha eğlenceli olacaktır.

Daha Fazla Detay..

Armadillo; Teosport orijinal ve yenilikçi ultra esnek, süper rahat, çok boyutlu bir peddir. Süngerde oluşturulan özel şekiller yükseklik farkları ve kanallar bisikletçinin her hareketine anında ve yakından uyum sağlamak için geliştirilmiştir;  uzatma, sıkıştırma, burulma ve eğim. Armadillo konfor ve uzun ömür için dayanıklı köpük kullanır. Çok Boyutlu şekiller dahil olmak üzere bir çok teknolojileri içerir; yumuşaklık ve mükemmel destek bölgeleri için fazla köpüğün giderilmesi, Teosport Ayna teknolojisi; yumuşak üst yüzeyi ve ters destekleyici katmanlar cilt için son derece rahat bir kullanım sağlamaktadır. Armadillonun yan yüzeyleri ciltteki sürtünmeyi minimuma indirirken sürüş konforunuza maksimum destek sağlar. Armadillo ped içinde özel noktalara yerleştirilmiş Poron92 maddesi sayesinde Bisiklet taytınızı uzun süreler kullanmanıza imkan sağlayacaktır.Teo Sport S.r.L Armadillo Ped için 8 saat ve fazlası kullanıma imkan verdiğini doğruluyor.

Daha Fazla Detay..